Prowadzenie Twojego profilu

🔸 Treść
Tworzenie i publikowanie postów w mediach społecznościowych. Wrzucam Twoje grafiki lub tworzę je dla Ciebie. Treść – krótkie wpisy, cytaty, artykuły, wydarzenia, grafiki, infografiki, ankiety, filmiki, artykuły, konkursy, rebusy, zagadki, kolaże z fotografii, fotomontaże i udostępnienia innych stron.

🔸 Marketing szeptany
Chętnie wykorzystuje darmowe formy promocji, zamiast od razu wyciągać pieniądze z Twojego portfela na płatne kampanie. Wykorzystam potencjał lokalnych, ogólnopolskich i branżowych grup na FB. W grę wchodzą również fora internetowe, społeczności Google i portale ogłoszeniowe.

🔸 Fotografia
Chętnie wykonam fotografie, których potrzebujesz. Zdjęcia do ulotek i fotografie produktowe. Organizujesz urodziny, wybierasz się na targi lub event? Chętnie przyjadę i wykonam fotorelację. Mogę zorganizować sesję dziecięcą, ślubną, portretową, lifestylową z Twoimi produktami.

🔸 Moderacja profilu
Zajmuje się tworzeniem profili od podstaw i dbam o jego rozwój. Zajmuje się odpisywaniem na komentarze,
prowadzeniem i moderowaniem dyskusji, a także odpisywaniem na wiadomości od Twoich klientów. Tworzę
konkursy i wydarzenia np. urodziny firmy, promocje, wydarzenia np. Black Friday.

🔸 Płatna promocja
Stworzę Ci kampanię reklamową lub post sponsorowany. Zadbam o grafikę, dobór grupy docelowej, budżet,
formę reklamy i monitorowanie wyników.

🔸Dodatkowe zadania
Dołożę wszelkich starań by odciążyć Cię z różnorodnych zadań. Mogę wykonać opis produktu lub napisać artykuł. Zmontuje prosty filmik, stworzę ulotkę i baner.  Zajmuje się również współpracą z influencerami. Tworzę stałą bazę blogerów, których mogę być pewna. Dzieleni są oni na różne kategorie, znam ich oczekiwania i sposób pracy. Zajmuje się ich rekrutacją, kontaktem, szczegółami współpracy i wysyłką materiałów. Pomogę Ci w targach, organizacji spotkania autorskiego i we wszystkim czego potrzebujesz.