Podane ceny są cenami netto.

Cennik, który stworzyłam jest przykładowy. Są to raczej widełki cenowe, w których chciałabym się zmieścić jeśli chodzi o czas i dane usługi. Jednakże każdą kwotę ustalam oddzielnie, każdą usługę dodaną – odjętą można ustalić indywidualnie. Dopiero po skonsultowaniu się z Tobą, wiem na czym stoję. Cena zależy w większości od produktu, czasu jaki poświęcę na pracę nad Twoim profilem, jego zaawansowaniem, Twoimi celami i oczekiwaniami, posiadaniem lub nieposiadaniem fotografii. Na cenę składa się ogrom czynników, również dobra współpraca często przekłada się na niższą cenę. Jeśli jesteś z tych osób, które szybko odpowiadają na moje pytania, przesyłają mi na bieżąco fotografie/informacje, z pewnością możesz liczyć na niższą cenę. Komfort współpracy jest dla mnie znacznie ważniejszy niż zarobiona kwota.

Nie ma dla mnie problemu żebym przyjechała do Twojej firmy i wykonała fotografie, napisała dla Ciebie większy, merytoryczny artykuł, czy tworzyła bloga.

Od Twoich oczekiwań i celów, zależy cena jaką będziesz płacić w moim ogrodzie. Faktury wystawiane są do 1-3 każdego miesiąca z 7 dniowym terminem płatności. Cena maleje z długością umowy. Tzn jeśli umowa jest zawierana na okres 5 miesięcy, cena będzie znacznie niższa niż gdy umowę zawieramy na okres miesiąca.